Tüm Milli Takımların Euro 2024 Final Kadroları

Euro 2024 takımlarının kadrolarının sunulması için son tarih geçti ve siz de katılan tüm isimleri gözden geçiriyorsunuz.

Bu yaz Avrupa’da zafer arayışında her milli takımın emrinde 26 oyuncu olacak.

Premier Lig oyuncularına ve performanslarına odaklanarak Euro 2024’ün günlük haberlerini size sunacak .

Lafı fazla uzatmadan, bu yaz Almanya’ya gidecek oyunculara geçelim.

Grup A

Almanya

Kaleciler: Oliver Baumann (Hoffenheim), Manuel Neuer (Bayern Münih), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona)

Savunmacılar: Waldemar Anton (Stuttgart), Benjamin Henrichs (RB Leipzig), Joshua Kimmich (Bayern Münih), Robin Koch (Eintracht Frankfurt), Maximilian Mittelstadt (Stuttgart), David Raum (RB Leipzig), Antonio Rudiger (Real Madrid), Nico Schlotterbeck (Borussia Dortmund), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen)

Orta saha oyuncuları: Robert Andrich (Bayer Leverkusen), Chris Fuhrich (Stuttgart), Pascal Gross (Brighton) , İlkay Gündoğan (Barcelona), Toni Kroos (Real Madrid), Jamal Musiala (Bayern Münih), Aleksandar Pavlovic (Bayern Münih), Leroy Sane (Bayern Münih), Florian Wirtz (Bayer Leverkusen)

Forvetler: Maximilian Beier (Hoffenheim), Niclas Füllkrug (Borussia Dortmund), Kai Havertz (Arsenal) , Thomas Müller (Bayern Münih), Deniz Undav (Stuttgart)

Macaristan

Kaleciler: Denes Dibusz (Ferencvaros), Peter Gulacsi (RB Leipzig), Peter Szappanos (Paks)

Savunmacılar: Botond Balogh (Parma), Bendeguz Bolla (Servette), Endre Botka (Ferencvaros), Marton Dardai (Hertha BSC), Attila Fiola (Fehervar), Adam Lang (Omonia Nicosia), Willi Orban (RB Leipzig), Attila Szalai ( Freiburg)

Orta saha oyuncuları: Mihaly Kata (MTK), Milos Kerkez (Bournemouth) , Laszlo Kleinheisler (Hajduk Split), Adam Nagy (Spezia Calcio), Zsolt Nagy (Puskas Akademia), Loic Nego (Le Havre), Andras Schafer (Union Berlin), Callum Stiller (Sunderland), Dominik Szoboszlai (Liverpool)

Forvetler: Martin Adam (Ulsan Hyundai), Kevin Csoboth (Ujpest), Daniel Gazdag (Philadelphia Union), Krisztofer Horvath (Kecskemet), Roland Sallai (Freiburg), Barnabas Varga (Ferencvaros)

İskoçya

Kaleciler: Zander Clark (Hearts), Angus Gunn (Norwich), Liam Kelly (Motherwell)

Savunmacılar: Liam Cooper (Leeds), Grant Hanley (Norwich), Jack Hendry (Al-Ettifaq), Ross McCrorie (Bristol City), Scott McKenna (Kopenhag), Ryan Porteous (Watford), Anthony Ralston (Celtic), Andy Robertson ( Liverpool) , Greg Taylor (Celtic), Kieran Tierney (Real Sociedad)

Orta saha oyuncuları: Stuart Armstrong (Southampton) , Ryan Christie (Bournemouth) , Billy Gilmour (Brighton) , Ryan Jack (Rangers), Kenny McLean (Norwich), John McGinn (Aston Villa) , Callum McGregor (Celtic), Scott McTominay (Manchester United) ) , Lewis Morgan (New York Red Bulls)

Forvetler: Che Adams (Southampton) , James Forrest (Celtic), Lawrence Shankland (Hearts), Tommy Conway (Bristol City)

İsviçre

Kaleciler: Yann Sommer (Inter), Yvon Mvogo (Lorient), Gregor Kobel (Borussia Dortmund)

Savunmacılar: Ricardo Rodriguez (Torino), Fabian Schär (Newcastle United) , Manuel Akanji (Manchester City) , Nico Elvedi (Borussia Monchengladbach), Silvan Widmer (Mainz 05), Cedric Zesigner (Wolfsburg), Leonidas Stergiou (Stuttgart).

Orta saha oyuncuları: Granit Xhaka (Bayern), Xherdan Shaqiri (Chicago Fire), Remo Freuler (Bologna), Denis Zakaria (Monaco), Michel Aebischer (Bologna), Fabian Rieder (Rennes), Ardon Jashari (Lucerne), Vincent Sierro (Toulouse) )

Forvetler Breel Embolo (Monaco), Steven Zuber (AEK Atina), Ruben Vargas (Augsburg), Renato Steffen (Lugano), Noah Okafor (AC Milan), Zeki Amdouni (Burnley), Dan Ndoye (Bologna) ve Kwadwo Duah (Ludogorets) )

Grup B

Arnavutluk

Kaleciler: Etrit Berisha (Empoli), Thomas Strakosha (Brentford) , Elhan Kastrati (Cittadella), Simon Simoni (Eintracht Frankfurt)

Savunmacılar: Elseid Hysaj (Lazio), Berat Djimsiti (Atalanta), Ardian Ismajli (Empoli), Arlind Ajeti (CFR Cluj), Marash Kumbulla (Sassuolo), Enea Mihaj (Famalicao), Naser Aliji (Gönüllü), Ivan Balliu (Rayo) Vallecano), Mario Mitage (Moskova Lokomotifi)

Orta saha oyuncuları: Amir Abrashi (Grasshoppers), İlber Ramazani (Leece), Klaus Gjasula (Darmstadt 98), Qazim Laci (Sparta Prag), Nedim Bajrami (Sassuolo), Kristjan Asllani (Inter Milan), Ernest Muci (Beşiktaş), Medon Berisha ( Leece)

Forvetler: Rey Manaj (Sivasspor), Armando Broja (Chelsea) , Taulant Seferi (Baniyas), Jasir Asani (Gwangju FC), Mirlind Daku (Rubin Kazan), Arber Hoxha (Dinamo Zagreb)

Hırvatistan

Kaleciler: Dominik Livakovic (Fenerbahçe), Nediljko Labrovic (Rijeka), Ivica Ivusic (Pafos FC)

Savunmacılar: Josip Stanisic (Bayer Leverkusen), Marin Pongracic (Lecce), Joško Gvardiol (Manchester City) , Martin Erlic (Sassuolo), Josip Sutalo (Ajax), Borna Sosa (Ajax), Domagoj Vida (AEK Atina), Josip Juranovic ( Birliği Berlin)

Orta saha oyuncuları: Lovro Majer (Wolfsburg), Mateo Kovačić (Manchester City) , Luka Modric (Real Madrid), Marcelo Brozovic (Al Nassr), Nikola Vlasic (Torino), Mario Pasalic (Atalanta), Luka Ivanusec (Feyenoord), Luka Sucic ( Red Bull Salzburg), Martin Baturina (Dinamo Zagreb)

Okumak:  Chelsea mücadele etmeye devam ediyor: Graham Potter kovulmalı mı?

Forvetler: Andrej Kramaric (Hoffenheim), Ivan Perisic (Hajduk Split), Ante Budimir (Osasuna), Bruno Petkovic (Dinamo Zagreb), Marko Pjaca (Rijeka), Marco Pasalic (Rijeka)

İtalya

Kaleciler: Gianluigi Donnarumma (Paris Saint-Germain), Alex Meret (Napoli), Guglielmo Vicario (Tottenham)

Savunmacılar: Alessandro Bastoni (Inter), Raoul Bellanova (Torino), Alessandro Buongiorno (Torino), Riccardo Calafiori (Bologna), Andrea Cambiaso (Juventus), Matteo Darmian (Inter), Giovanni Di Lorenzo (Napoli), Federico Dimarco (Inter) , Gianluca Mancini (Roma), Federico Gatti (Juventus)

Orta saha oyuncuları: Nicolo Barella (Inter), Bryan Cristante (Roma), Nicolo Fagioli (Juventus), Michael Folorunsho (Hellas Verona), Davide Frattesi (Inter), Jorginho (Arsenal) , Lorenzo Pellegrini (Roma)

Forvetler: Federico Chiesa (Juventus), Stephan El Shaarawy (Roma), Giacomo Raspadori (Napoli), Mateo Retegui (Cenova), Gianluca Scamacca (Atalanta), Mattia Zaccagni (Lazio)

ispanya

Kaleciler: Unai Simon (Athletic Bilbao), David Raya (Arsenal, Brentford’dan kiralık) , Alex Rimero (Real Sociedad)

Savunmacılar: Dani Carvajal (Real Madrid), Jesus Navas (Sevilla), Aymeric Laporte (Al Nassr), Robin Le Normand (Real Sociedad), Nacho (Real Madrid), Daniel Vivian (Athletic Bilbao), Alejandro Grimaldo (Bayer Leverkusen), Marc Cucurella (Chelsea)

Orta saha oyuncuları: Rodri (Manchester City) , Martin Zubimendi (Real Sociedad), Fabian Ruiz (Paris Saint-Germain), Mikel Merino (Real Sociedad), Pedri (Barcelona), Alex Baena (Villarreal), Fermin Lopez (Barcelona)

Forvetler: Alvaro Morata (Atletico Madrid), Joselu (Real Madrid), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Dani Olmo (RB Leipzig), Ferran Torres (Barcelona), Nico Williams (Athletic Bilbao), Lamine Yamal (Barcelona), Ayoze Perez (Gerçek Betis)

Grup C

Danimarka

Kaleciler: Kasper Schmeichel (Anderlecht), Frederik Ronnow (Union Berlin), Mads Hermansen (Leicester City)

Savunmacılar: Simon Kjaer (AC Milan), Andreas Christensen (Barcelona), Joakim Maehle (Wolfsburg), Jannik Vestergaard (Leicester City) , Joachim Andersen (Crystal Palace) , Rasmus Kristensen (Roma), Victor Nelsson (Galatasaray), Alexander Bah ( Benfica), Victor Kristiansen (Bologna)

Orta saha oyuncuları: Christian Eriksen (Manchester United) , Thomas Delaney (Anderlecht), Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham) , Mathias Jensen (Brentford) , Christian Nørgaard (Brentford) , Morten Hjulmand (Sporting Lizbon), Mikkel Damsgaard (Brentford) , Andreas Skov Olsen (Club Brugge), Jacob Bruun Larsen (Hoffenheim)

Forvetler: Anders Dreyer (Anderlecht), Kasper Dolberg (Anderlecht), Rasmus Højlund (Manchester United) , Jonas Wind (Wolfsburg), Yussuf Poulsen (RB Leipzig)

İngiltere

Kaleciler: Dean Henderson (Crystal Palace) , Jordan Pickford (Everton) , Aaron Ramsdale (Arsenal)

Savunmacılar: Lewis Dunk (Brighton) , Joe Gomez (Liverpool) , Marc Guehi (Crystal Palace) , Ezri Konsa (Aston Villa) , Luke Shaw (Manchester United) , John Stones (Manchester City) , Kieran Trippier (Newcastle United) , Kyle Walker (Manchester City)

Orta saha oyuncuları: Trent Alexander-Arnold (Liverpool) , Jude Bellingham (Real Madrid), Conor Gallagher (Chelsea) , Kobbie Mainoo (Manchester United) , Declan Rice (Arsenal) , Adam Wharton (Crystal Palace)

Forvetler: Jarrod Bowen (West Ham United) , Eberechi Eze (Crystal Palace) , Phil Foden (Manchester City) , Anthony Gordon (Newcastle United) , Harry Kane (Bayern Münih), Cole Palmer (Chelsea) , Bukayo Saka (Arsenal) , Ivan Toney (Brentford) , Ollie Watkins (Aston Villa)

Sırbistan

Kaleciler: Vanja Milinkovic Savic (Torino), Predrag Rajkovic (Mayorka), Đorđe Petrović (Chelsea)

Savunmacılar: Strahinja Pavlovic (RB Salzburg), Nikola Milenkoviç (Fiorentina), Milos Veljkovic (Werder Bremen), Srdan Babic (Spartak Moskova), Uros Spajic (Kızıl Yıldız), Nemanja Stojic (TSC)

Orta saha oyuncuları: Saša Lukić (Fulham) , Nemanja Gudelj (Sevilla), Nemanja Maksimovic (Getafe), Ivan Ilic (Torino), Srdjan Mijailovic (Kızıl Yıldız), Sergej Milinkovic Savic (Al Hilal), Dusan Tadic (Fenerbahçe), Lazar Samardzic ( Udinese), Veljko Birmancevic (Sparta Prag), Filip Kostic (Juventus), Filip Mladenovic (Panathinaikos), Andrija Zivkovic (PAOK), Mijat Gacinović (AEK)

Forvetler: Aleksandar Mitrovic (Al Hilal), Dusan Vlahovic (Juventus), Luka Jovic (Milan), Petar Ratkov (RB Salzburg)

Slovenya

Kaleciler: Jan Oblak (Atletico Madrid), Vid Belec (APOEL FC), Igor Vekic (Vejle)

Savunmacılar: Jure Balkovec (Alanyaspor), Jaka Bijol (Udinese), Miha Blazic (Lech Poznan), David Brekalo (Orlando City SC), Vanja Drkusic (Sochi), Erik Janza (Gornik Zabrze), Zan Karnicnik (NK Celje), Petar Stojanoviç (Sampdoria)

Orta saha oyuncuları: Timi Maks Elsnik (Olimpija Ljubljana), Adam Gnezda-Cerin (Panathinaikos), Jon Gorenc Stankovic (Sturm Graz), Tomi Horvat (Sturm Graz), Jasmin Kurtic (Sudtirol), Sandi Lovric (Udinese), Benjamin Verbic (Panathinaikos) , Miha Zajc (Fenerbahçe), Josip Ilicic (NK Maribor), Adrian Zeljkovic (Spartak Trnava), Nino Zugelj (Bodo/Glimt)

Forvetler: Zan Celar (Lugano), Jan Mlakar (Pisa), Benjamin Šeško (RB Leipzig), Andraz Sporar (Panathinaikos), Zan Vipotnik (Bordeaux)

Okumak:  2022/2023 sezonu için en cesur 10 tahmin

Grup D

Avusturya

Kaleciler: Patrick Pentz (Brondby), Heinz Lindner (Union Saint-Gilloise), Niklas Hedl (Rapid Wien).

Savunmacılar: Stefan Posch (Bologna), Max Wober (Borussia Monchengladbach), Philipp Lienhart (Freiburg), Kevin Danso (Lens), Phillipp Mwene (Mainz), Flavius Daniliuc (Red Bull Salzburg), Gernot Trauner (Feyenoord), Leopold Querfeld (Hızlı Viyana)

Orta saha oyuncuları: Marcel Sabitzer (Borussia Dortmund), Florian Grillitsch (Hoffenheim), Christoph Baumgartner (RB Leipzig), Konrad Laimer (Bayern Münih), Florian Kainz (Köln), Nicolas Seiwald (RB Leipzig), Romano Schmid (Werder Bremen), Alexander Prass (Sturm Graz), Matthias Seidl (Hızlı Viyana)

Forvetler: Marko Arnautovic (Inter Milan), Michael Gregoritsch (Freiburg), Andreas Weimann (West Brom), Patrick Wimmer (Wolfsburg), Marco Grull (Rapid Vienna), Maximilian Entrup (TSV Hartberg).

Fransa

Kaleciler: Alphonse Areola (West Ham) , Mike Maignan (AC Milan), Brice Samba (Lens)

Savunmacılar: Jonathan Clauss (Marsilya), Theo Hernandez (AC Milan), Ibrahimovic (Liverpool) , Jules Kounde (Barcelona), Ferland Mendy (Real Madrid), Benjamin Pavard (Inter Milan), William Saliba (Arsenal) Bayern Münih)

Orta saha oyuncuları: Eduardo Camavinga (Real Madrid), Youssouf Fofana (Monaco), Antoine Griezmann (Atletico Madrid), N’Golo Kante (Al-Ittihad), Adrien Rabiot (Juventus), Aurelien Tchouameni (Real Madrid), Warren Zaire-Emery ( PSG)

Forvetler: Bradley Barcola (PSG), Kingsley Coman (Bayern Münih), Ousmane Dembele (PSG), Olivier Giroud (AC Milan), Randal Kolomuani (PSG), Kylian Mbappe (PSG), Marcus Thuram (Inter Milan)

Hollanda

Kaleciler: Justin Bijlow (Feyenoord), Mark Flekken (Brentford) , Bart Verbruggen (Brighton)

Savunmacılar: Nathan Ake (Manchester City) , Daley Blind (Girona), Virgil van Dijk (Liverpool) , Denzel Dumfries (Inter Milan), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen), Lutsharel Geertruida (Feyenoord), Matthijs de Ligt (Bayern Münih), Micky van de Ven (Tottenham) , Stefan de Vrij (Inter Milan)

Orta saha oyuncuları: Ryan Gravenberch (Liverpool) , Frenkie de Jong (Barcelona), Teun Koopmeiners (Atalanta), Tijjani Reijnders (AC Milan), Jerdy Schouten (PSV Eindhoven), Xavi Simons (RB Leipzig), Joey Veerman (PSV Eindhoven), Georginio Wijnaldum (Al-Ettifaq)

Forvetler: Steven Bergwijn (Ajax), Brian Brobbey (Ajax), Memphis Depay (Atletico Madrid), Cody Gakpo (Liverpool) , Donyell Malen (Borussia Dortmund), Wout Weghorst (Hoffenheim, Burnley’den kiralık)

Polonya

Kaleciler: Wojciech Szczesny (Juventus), Lukasz Skorupski (Bologna), Marcin Bulka (Nice), Mateusz Kochalski (Stal Mielec)

Savunmacılar: Jan Bednarek (Southampton) , Bartosz Bereszynski (Empoli), Jakub Kiwior (Arsenal) , Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern), Bartosz Salamon (Lech Poznan), Pawel Dawidowicz (Verona), Sebastian Walukiewicz (Empoli)

Orta saha oyuncuları: Kamil Grosicki (Pogon Szczecin), Piotr Zielenski (Napoli), Przemyslaw Frankowski (Lens), Sebastian Szymanski (Fenerbahçe), Jakub Moder (Brighton) , Damian Szymanski (AEK Atina), Nicola Zalewksi (Roma), Bartosz Slisz (Atlanta) ) United), Michal Skoras (Club Brugge), Jakub Piotrowksi (Ludogorets Razgrad), Taras Romanczuk (Jagiellonia Bialystok), Kacper Urbański (Bologna)

Forvetler: Adam Buksa (Antalyaspor), Karol Swiderski (Hellas Verona), Robert Lewandowski (Barcelona), Krzysztof Piatek (İstanbul Başakşehir)

Grup E

Belçika

Kaleciler: Koen Casteels (Wolfsburg), Thomas Kaminski (Luton Town), Matz Sels (Nottingham Forest)

Savunmacılar: Timothy Castagne (Fulham) , Maxim De Cuyper (Club Brugge), Wout Faes (Leicester City) , Thomas Meunier (Trabzonspor), Arthur Theate (Rennes), Jan Vertonghen (Anderlecht), Zeno Debast (Anderlecht)

Orta saha oyuncuları: Kevin De Bruyne (Manchester City) , Orel Mangala (Lyon, Nottingham Forest’tan kiralık), Amadou Onana (Everton) , Youri Tielemans (Aston Villa) , Arthur Vermeeren (Atletico Madrid), Axel Witsel (Atletico Madrid), Aster Vranckx (Wolfsburg)

Forvetler: Johan Bakayoko (PSV Eindhoven), Yannick Carrasco (Al-Shabab), Charles De Ketelaere (Atalanta, AC Milan’dan kiralık), Jeremy Doku (Manchester City) , Romelu Lukaku (Roma, Chelsea’den kiralık), Dodi Lukebakio (Sevilla), Lois Openda (RB Leipzig), Leandro Trossard (Arsenal)

Romanya

Kaleciler: Florin Nita (Gaziantep), Horaţiu Moldovan (Atletico Madrid), Stefan Tarnovanu (FCSB), Razvan Sava (CFR Cluj)

Savunmacılar: Nicusor Bancu (Universitatea Craiova), Andrei Burca (Al-Okhdood), Ionut Nedelcearu (Palermo), Adrian Rus (Pafos), Andrei Raţiu (Rayo Vallecano), Radu Drăgușin (Tottenham) , Vasile Mogos (CFR Cluj), Bogdan Rakow Czestochowa

Orta saha oyuncuları: Nicolae Stanciu (Rakow Czestochowa), Razvan Marin (Empoli), Alexandru Cicaldau (Konyaspor), Ianis Hagi (Alaves), Dennis Man (Parma), Valentin Mihaila (Parma), Marius Marin (Pisa), Darius Olaru (FCSB) , Deian Sorescu (Gaziantep), Florinel Coman (FCSB), Adrian Sut (FCSB), Constantin Grameni (Köstence Deniz Feneri)

Forvetler: George Puscas (Bari), Denis Alibec (Muaither), Denis Dragus (Gaziantep), Daniel Birligea (CFR Cluj)

Okumak:  En Son Premier Lig Haber Özeti

Slovakya

Kaleciler: Martin Dúbravka (Newcastle) , Marek Rodak (Fulham) , Henrich Ravas (New England Revolution)

Savunmacılar: Peter Pekarík (Hertha Berlin), Norbert Gyomber (Salernitana), Denis Vavro (FC Kopenhag), Milan Skriniar (Paris Saint-Germain), Adam Obert (Cagliari), David Hancko (Feyenoord), Vernon De Marco (Hatta Club) , Sebastian Kosa (Spartak Trnava)

Orta saha oyuncuları: Matus Bero (Bochum), Juraj Kucka (Slovan Bratislava), Tomas Rigo (Banik Ostrava), Patrik Hrosovsky (Genk), Stanislav Lobotka (Napoli), Ondrej Duda (Hellas Verona), Laszlo Benes (Hamburg)

Forvetler: David Duris (Ascoli), Tomas Suslov (Hellas Verona), Ivan Schranz (Slavia Prag), Robert Bozenik (Boavista), David Strelec (Slovan Bratislava), Lubomir Tupta (Slovan Liberec), Leo Sauer (Feyenoord), Lukas Haraslin (Sparta Prag)

Ukrayna

Kaleciler: Andriy Lunin (Real Madrid), Anatoliy Trubin (Benfica), Heorhiy Bushchan (Dinamo Kiev)

Savunmacılar: Yukhym Konoplia, Valeriy Bondar, Mykola Matvienko (tümü Shakhtar Donetsk), Oleksandr Tymchyk (Dynamo Kyiv), Vitaliy Mykolenko (Everton) , Maksym Taloverov (LASK), Illia Zabarnyi (Bournemouth), Oleksandr Svatok (Dnipro-1), Bohdan Mykhaylichenko (Polissya Zhytomyr)

Orta saha oyuncuları: Taras Stepanenko, Oleksandr Zubkov, Heorhiy Sudakov (tümü Shakhtar Donetsk), Andriy Yarmolenko, Volodymyr Brazhko, Mykola Shaparenko (tümü Dinamo Kiev), Serhiy Sydorchuk (Westerlo), Ruslan Malinovskyi (Cenova), Mykhailo Mudryk (Chelsea) , Viktor Tsyhankov (Girona), Oleksandr Zinchenko (Arsenal)

Forvetler: Artem Dovbyk (Girona), Roman Yaremchuk (Valencia), Vladyslav Vanat (Dinamo Kiev)

Grup F

Çek Cumhuriyeti

Kaleciler: Vítězslav Jaroš (Liverpool) , Matej Kovar (Bayer Leverkusen), Jindrich Stanek (Slavia Prag)

Savunmacılar: Vladimir Coufal (West Ham United) , David Doudera (Slavia Prag), Tomas Holes (Slavia Prag), Robin Hranac (Viktoria Plzen), David Jurasek (Benfica), Ladislav Krejci (Sparta Prag), Martin Vitik (Sparta Prag) , Tomas Vicek (Slavia Prag), David Zima (Slavia Prag)

Orta saha oyuncuları: Antonin Barak (Fiorentina), Vaclav Cerny (Wolfsburg), Lukas Cerv (Slavia Prag), Matej Jurasek (Slavia Prag), Ondrej Lingr (Feyenoord), Lukas Provod (Slavia Prag), Michal Sadilek (Twente), Tomáš Souček ( West Ham United) , Pavel Sulc (Viktoria Plzen)

Forvetler: Adam Hlozek (Bayer Leverkusen), Tomas Chory (Viktoria Plzen), Mojmir Chytil (Slavia Prag), Jan Kuchta (Slavia Prag), Patrik Schick (Bayer Leverkusen).

Gürcistan

Kaleciler: Giorgi Mamardashvili (Valencia), Giorgi Loria (Dinamo Tiflis), Luka Gugeshashvili (Qarabag)

Savunmacılar: Solomon Kverkvelia (Al-Okhdood), Giorgi Gvelesiani (Persepolis), Guram Kashia (Slovan Bratislava), Jemal Tabidze (Panetolikos), Lasha Dvali (APOEL), Luka Lochoshvili (Cremonese), Otar Kakabadze (Cracovia), Giorgi Gocholeishvili ( Shakhtar Donetsk)

Orta saha oyuncuları: Giorgi Chakvetadze (Watford), Anzor Mekvabishvili (Universitatea Craiova), Gabriel Sigua (Basel), Otar Kiteishvili (Sturm Graz), Nika Kvekveskiri (Lech Poznan), Giorgi Kochorashvili (Levante), Gabriel Sigua (Basel), Sandro Altunashvili ( Wolfsberger, Levan Shengelia (Panetolikos), Giorgi Tsitaishvili (Dinamo Kiev), Saba Lobjanidze (Atlanta United), Zuriko Davitashvili (Bordeaux)

Forvetler: Georges Mikautadze (Metz), Budu Zivzivadze (Karlsruher), Giorgi Kvilitaia (APOEL), Khvicha Kvaratskhelia (Napoli)

Portekiz

Kaleciler: Diogo Costa (FC Porto), Jose Sa (Wolves) , Rui Patricio (AS Roma)

Savunmacılar: Antonio Silva (Benfica), Danilo Pereira (PSG), Diogo Dalot (Manchester United) , Goncalo Inacio (Sporting CP), Joao Cancelo (FC Barcelona), Nelson Semedo (Wolves) , Nuno Mendes (PSG), Pepe (FC) Porto), Rúben Dias (Manchester City)

Orta saha oyuncuları: Bruno Fernandes (Manchester United) , Joao Neves (Benfica), Joao Palhinha (Fulham FC) , Ruben Neves (Al-Hilal), Vitinha (PSG), Matheus Nunes (Manchester City)

Forwards: Bernardo Silva (Manchester City), Cristiano Ronaldo (Al Nassr), Diogo Jota (Liverpool), Francisco Conceicao (FC Porto), Goncalo Ramos (PSG), Joao Félix (FC Barcelona), Pedro Neto (Wolves), Rafael Leao (AC Milan)

Turkey

Goalkeepers: Altay Bayindir (Manchester United), Dogan Alemdar (Troyes), Mert Gunok (Besiktas), Ugurcan Cakır (Trabzonspor)

Defenders: Mert Muldur (Fenerbahce), Ferdi Kadioglu (Fenerbahce), Zeki Celik (Roma), Abdulkerim Bardakci (Galatasaray), Ahmetcan Kaplan (Ajax), Merih Demiral (Al-Ahli), Samet Akaydin (Panathinaikos), Cenk Ozkacar (Valencia)

Midfielders: Berat Ozdemir (Trabzonspor), Can Uzun (Nurnberg), Hakan Calhanoglu (Inter), Ismail Yuksek (Fenerbahce), Kaan Ayhan (Galatasaray), Okay Yokuslu (West Brom), Orkun Kokcu (Benfica), Salih Ozcan (Borussia Dortmund)

Forwards: Abdulkadir Omur (Hull City), Irfan Can Kahveci (Fenerbahce), Yunus Akgun (Leicester City), Kenan Yildiz (Juventus), Kerem Akturkoglu (Galatasaray), Barıs Alper Yilmaz (Galatasaray), Oguz Aydin (Corendon Alanyaspor), Arda Guler (Real Madrid), Cenk Tosun (Besiktas), Semih Kılıcsoy (Besiktas), Yusuf Yazici (Lille)

Share.
Leave A Reply