Chelsea

  Chelsea, která před několika dny prohrála doma s Arsenalem 2:4, stále nepochybuje o tom, že patří mezi tři nejlepší týmy v zemi. Nedávná prohra s Gunners je však další připomínkou toho, že k tomu, aby dohnala první dva týmy, ji stále čeká kupa práce. Přesto lze tuto sezónu jen těžko označit za neúspěšnou.

  Blues se mohou těšit na finále FA Cupu a v neděli mají šanci na odvetu v londýnském derby proti West Hamu, který je na začátku prosince porazil 3:2 v prvním vzájemném utkání. Chilwell a Kovačič jsou stále zranění a start Rudigera je pro toto střetnutí nejistý.

  West Ham

  West Ham United je naopak v lize na sedmém místě, pět bodů za čtvrtým Tottenhamem Hotspur, který má navíc zápas k dobru. Kladiváři, kteří minulý týden remizovali 1:1 s Burnley, v letošní sezoně působí v Evropské lize impozantním dojmem a v zápase na Stamford Bridge by jim bylo odpuštěno, kdyby se soustředili až na evropský zápas.

  Zouma, Ogbonna a Diop jsou mimo hru jak dnes, tak v semifinále Evropské ligy proti německému Frankfurtu, které se odehraje v týdnu. Bude to pravděpodobně největší zápas klubu od finále FA Cupu 2006. Dá se tak očekávat, že Moyes pořád prorotuje sestavu.

  Predikce

  Chelsea 2 – 0 West Ham

  Chelsea -1 (asijský handicap)

  Méně než 2.5 gólu

   

  Okumak:   West Ham VS Bournemouth Önizleme ve Tahmin: Üst yarı için savaş
  Share.

  Leave A Reply